Konsultacje dietetyczne

Chcesz zmienić sposób swojego odżywiania na lepszy? Pragniesz zadbać o swoje zdrowie poprzez wypracowanie  zdrowych nawyków żywieniowych?

Być może zmagasz się z chorobami tarczycy, zespołem jelita drażliwego lub posiadasz inne dolegliwości wymagające zmiany diety?

Nasza Pani dietetyk Dorota Ziaja Ci w tym pomoże.

dietetyk_dorota_ziaja
 Nazywam się Dorota Ziaja. Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka. Ukończyłam również studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku Poradnictwo Dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka. Dodatkowo uczestniczę w wielu szkoleniach, konferencjach dietetycznych. Jestem autorką kilku artykułów naukowych o tematyce żywieniowej. Interesuję się ziołolecznictwem, żywnością prozdrowotną, naturalnymi kosmetykami. Zawsze marzyłam o tym, by dzięki swojej wiedzy pomagać innym.

Umów się już teraz na bezpłatną konsultację dietetyczną, podczas której zostanie przeprowadzony z Tobą wywiad, dzięki któremu będziemy wiedzieć jak możemy Ci pomóc. 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami ułożymy Twoja dietę tak, abyś osiągnął swoje wymarzone rezultaty.

Słuchamy naszych pacjentów, charakteryzuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego.

Charakteryzuje nas to, że spotykasz się z nami co tydzień, dzięki czemu obserwujesz swoje rezultaty na bieżąco, a Twoja motywacja jest utrzymywana na stałym poziomie.

Służymy Ci zawsze pomocą.

Układamy dla Ciebie indywidualnie dopasowany plan żywieniowy, który jest prosty do zastosowania. Dodatkowo co tydzień będziesz dostawał od Nas nowe diety i przepisy, które będą dostosowane do Twoich kubków smakowych.

Bez obaw, jeśli jesteś miłośnikiem naleśników czy mięsa to na pewno znajdzie się to w Twojej diecie. 

Dodatkowo wprowadzamy również w czasie kuracji materiały psychodietetyczne, które ułatwią Ci zmianę nawyków żywieniowych na stałe.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl